Bemutatkozás a honlapjukon (részlet):
"Az Antenna Digital az Antenna Hungária Zrt. kábel nélküli kábel szolgáltatása, amely közel 100 televizó csatornát sugároz Budapest és környékén. A vételhez szabad rálátás szükséges a Széchenyi hegyi adóra."
Technikai leírás (forrás: tv.tvnet.hu - részlet):
"A rendszer alapötlete, hogy a sugárzás ugyanolyan amplitúdómodulációs (AM) rendszerben történik, mint a közönséges földi tv-adás, szemben a mikrohullámú és így a műholdakról is szokásos sugárzás frekvenciamodulációs (FM) rendszerével. Ebből következik egyetlen előnye: a relatíve olcsó vevőberendezés (hiszen a 12 GHz-ről csak le kell keverni a jelet a hagyományos tv-vevők által is vehető UHF vagy VHF sávra), de ebből adódnak a rendszer hibái is."
A szolgáltatás ma már digitálisan folyik, a vételhez az Antenna Digital által biztosított DVB-C vevő szükséges (Cryptoworks, a kártya párosítva van a vevőhöz).
Egyedülálló (???) módon, a szolgáltató a digitálisan vett műsorokat újratömörítés nélkül juttatja el a nézőkhöz. Ezáltal talán a legjobb minőségű szolgáltatónak nevezhető az országban, bár a saját maguk által digitalizált csatornák miatt (m1, TV2, RTL Klub, fix.tv) érik kritikák, valamint azokon a csatornákon, amelyeknek már a műholdas feed-je is rossz minőségű (pl. UPC Direct által terjesztett csatornák) természetesen ők sem tudnak segíteni.
Az EPG szolgáltatás néhány csatornát leszámítva mindegyiken elérhető.
Pár hónappal ezelőtt elindult a HDTV szolgáltatás is.