A CSABA RÁDIÓ igen nagy változáson ment át zeneileg mostanság...sokkal szinvonalasabb a rotáció,a ma kedvencei mellett továbbra is ott vannak "enyhén" fűszerezve a tegnap kedvencei,amik akkor és most is helyt állnak!
A CSABA RÁDIÓ nem egy "futó kaland" a hallgatók részére,egy régi márka...ami jó úton halad! 
További hét évig szólhat a Csaba Rádió
2012. augusztus 16. 15:54
Újabb hét évig szólhat a megyeszékhelyenés vonzáskörzetében a Csaba Rádió - döntött a médiatanács. Az NMHH Szóvivői irodájának közleménye szerint a médiatanács úgy döntött, hogy a Békéscsaba 104,0 MHz-es és a Kapuvár 94,5 MHz-es hullámsávra egyedüli pályázókként a frekvenciákon az elmúlt évtizedben eddig is működő társaságok kaptak újabb hét évre szóló jogosultságot. Ez azt jelenti, hogy Békéscsabán a Csaba Rádió szól a már megszokott frekvencián.
