RADIOSITE Fórum

  • Radio Face

 #83989  Szerző: Attis
 
Risefan írta:Sztem a Rise fm jobban megérdemelné a frekit mint ez a borzalom! ;)
A másik szent... :lol: Van a Rise-nak elég vaj a füle mögött, jobb ha lapít.
 #83988  Szerző: Nightman
 
Jajh.. A reméljük hamarosan fm-en is..dumát úgy értik,hogy a mostani kalózadójukat önként dalolva fogják kilőni? Furálnám..
 #83987  Szerző: Nightman
 
Hány fickót soroljak neked fejből (egyet sem fogok) akik fullos szoftvereket töltenek le neked ingyen is? Azt könnyű pótolni. A mostani adóra így elsőre nem mobdanám hogy gagyi,előszöris a hangzása miatt,másodszor meg (gondolom minden mindegy alapon) max erp-n küldhetik az igét,mert itt Kmét. mellett mobiltel headset kábellel jön.. Rühelem a politikát,de az arcátlan dolog a face részéről hogy a facebookon sírnak,és az állammal takaróznak,akik el akarjá lehetetleníteni őket.. Nemhogy bevállalná hogy ők a legnagyobb,és leghosszabb életű kalózadó.. Rózsa Sándor mintájára még hősök is lehetnének.. :)
 #83986  Szerző: Risefan
 
Sztem a Rise fm jobban megérdemelné a frekit mint ez a borzalom! ;)
 #83984  Szerző: markfelt
 
Facebook:

"Radio Face - FM 88.1
Ma az adóberendezést Aranyosné Dr Börcs Janka föigazgató személyes utasitására kapcsolták le. Ez a hölgy kapcsoltatta le 2009 nyarán a RISE Fm adását is. Akkor a biróság megállapitotta hogy jogtalanul. Mi bizunk a magyar jogrendszerben és reméljük hogy hamarosan FM-en találkozunk.

Radió Face csapata."



Jesszusom, de szanalmas! Ezeknek nem hogy frekit, de meg levegot se kene adni...
 #83983  Szerző: Jozsfm964
 
Ezeknek nem fáj semmi, még gagyival is nyomják, ezért mondom, hogy ilyennek nem szabadna előfordulni. Ez csak akkor valósulna meg ha az adáslebonyolítókat megsemmisítik, akkor már hiába variálnak antennákkal!

Az adóberendezés fáj a legjobban hidd el. Majd fél milla egy megbízható normális cucc.. Emlékezz a Citadellás videóra. Az ilyen dobozoknak bírniuk kell a majd 40,vagy épp a minusz 20 fokot is.. Nem véletlen hogy a viszik el.. De a face már a nyáron a reklámkból betartalékolt párat ahogy a helyzet áll.. Na,megyek a sötét kertbe,megkuksizom a nyócvannyócegyet.. (ott van antenna Pest felé..)[/quote]
 #83982  Szerző: Snake
 
Az adóberendezés nem az övéké.
 #83981  Szerző: Nightman
 
Jozsfm964 írta:Ki kéne menni a rendőrségnek és minden adáslebonyolítóba belelőni, megsemmisíteni. Akkor már hiába lenne adóberendezés, a műsort nem lenne mivel elkészíteni...
Az adóberendezés fáj a legjobban hidd el. Majd fél milla egy megbízható normális cucc.. Emlékezz a Citadellás videóra. Az ilyen dobozoknak bírniuk kell a majd 40,vagy épp a minusz 20 fokot is.. Nem véletlen hogy a viszik el.. De a face már a nyáron a reklámkból betartalékolt párat ahogy a helyzet áll.. Na,megyek a sötét kertbe,megkuksizom a nyócvannyócegyet.. (ott van antenna Pest felé..)
 #83980  Szerző: Hulk
 
mlaszlo írta: A Gazdasági rádió szól alatta, de hogy az hogy keveredik bele, azt nem tudom és van valami búgó hang is.
Mert a Citadelláról adják azt is! Akkora a térerő, hogy áthallás van!
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 174