admin írta:Kisiklott a fogaskerekűEmlékeim szerint néhány hónapja is volt egy kisiklás, akkor több napra le is állt a fogaskerekű, míg átvizsgálták az összes járművet.
http://index.hu/belfold/budapest/2011/1 ... gaskereku/
Már minden nap címlapon van a BKV valami műszaki hiba miatt... és valahogy mindig sikerül elkerülni a katasztrófát, de mindig hajszálon múlik. Ez azért nem semmi!
Az is csoda, amikor néhány hete az 1-es villamos egyik kocsija alatt átállt a váltó és az keresztbe állt az úton, hogy akkor sem történt sérülés. Érdekes módon arról elég nagy a csend, mégis mi okozhatta a balesetet.
