Varjal... nem csak a Budapesten nyilvantartott, hanem -az eddigi hirek szerint- a budapesti kozutat hasznalo MINDEGYIK auto tulaja/uzembentartoja fizetni koteles ezt. Tehat azok is, akik evente ketszer mennek Budapestre...
Kizart, hogy ez igy ebben formaban megvalosuljon, mert ez egyreszt kollektiv nepharagot valtana ki (csak Budapest 1,2 millio szavazot jelent es ez majdnem mind autotulaj is) masreszt ez a
"fuvarozasi koltsegtetel" kezelhetetlen merteku aremelkedest generalna.
Ez inkabb affele (jellemzo ki koveti el...) proba lehet: kiszivarogtatnak valami eszement tervet/szamot, aztan kesobb egy joval kissebb/enyhebb valtozat lesz bevezetve (ha megtartjak egyaltalan) es maris orulnek a rajongoi tomegek, mert "kevesebbet kell fizetni", holott tobbet kell.
Az meg kulon tortenet, hogy azok miert mentsek meg a BKV-t, akik esetleg egyetlen percet sem utaztak BKV jarmuvon..
Pasa írta:Ez már azért sok(k)!
http://index.hu/belfold/budapest/2012/0 ... udapesten/
Én is fizessek? Metrón 20 éve nem utazok, de más BKV járműre se nagyon szálltam fel azóta.
Mi közöm nekem hozzájuk???