Pánikhelyzetet szimuláltak a 2-es metró vonalán
A tűzoltógyakorlat szerint az alagútban kigyulladt egy szerelvény a Batthyány tér és Széll Kálmán tér között, a szituációban a száz emberből tizenheten sérültek meg súlyosan. Azért itt gyakorlatoztak, mert felújították a 2-es metró biztonsági berendezéseit.
Tudom, most a rosszat látom ebben, de az egyre több füstölés miatt nem inkább azért gyakoroltak, hogy ha netalán bekövetkezne hasonló tűz a 3-as metrón, mint a gyakorlatban, akkor mit kell tenni?
A tűzoltógyakorlat szerint az alagútban kigyulladt egy szerelvény a Batthyány tér és Széll Kálmán tér között, a szituációban a száz emberből tizenheten sérültek meg súlyosan. Azért itt gyakorlatoztak, mert felújították a 2-es metró biztonsági berendezéseit.
Tudom, most a rosszat látom ebben, de az egyre több füstölés miatt nem inkább azért gyakoroltak, hogy ha netalán bekövetkezne hasonló tűz a 3-as metrón, mint a gyakorlatban, akkor mit kell tenni?
