djlacee írta:
Egyszer mikor arra jártam, szintén ez történt, csak akkor a villamos alig tudott feljönni a meredeken, talán most is ez volt az indok?
Télen a párás időben gyakran előfordul, állítólag ezeknek a Ganz villamosoknak nagyon rossz a tapadásuk, ezért ha kicsit is csúszós a sín, akkor már csak lendületből tud kijönni az aluljáróból. Ugyanakkor most nem hinném, hogy ilyesmi miatt lettek volna fotósok, délelőtt és most este is, mikor jöttem arrafelé, kivételesen menetrend szerint jöttek a villamosok és többen fotózták őket.