mlaszlo írta:Eltűntek a vonatok Nógrád megyébőlA MÁV Zrt. meg a MÁV-Start Zrt. nem egy cég, már nagyon régóta. Ahogy a MÁV-Trakció sem, meg a MÁV-Gépészet sem, meg a MÁV-Informatika sem, meg a MÁV-Vagon sem, meg a MÁV-Ingatlankezelő sem meg a MÁV-Nosztalgia sem....
A MÁV 410 járatot törölt illetve módosított az új menetrendben. Országosan a járatok 8%-át, Nógrád megyében a járatok közel felét törölték
Ami a jelentős és ésszerűtlen ritkítás mellet még érdekes a videóban, hogy a MÁV-Startnak nincs hatása a MÁV Pályavasútra, hogy mikor, hol és milyen karbantartás legyen. Teljesen jó, hogy egy cégen belül ennyire nincs kommunikáció a leányvállalatok között...
