RADIOSITE Fórum

  • Nagyobb kábelszolgáltatók (Tarr, PR Telecom, Cellkábel, stb...)

 #9625  Szerző: Pasa
 
Na ez jó hír, mert itt most kötik be a házakba. Ha tényleg ennyire jó, akkor én is otthagyom a T-t. :)
 #9622  Szerző: mlaszlo
 
Ma az egyik ismerősnél rövid időre alkalmam volt megnézni a Digikábel szolgáltatását és meg kell hogy mondjam, hogy kellemesen csalódtam. Egy 82 cm-es tv-n nagyon szépek voltak az analóg csatornák képei, igaz csak néhányat tudtam megnézni (pl. RTL Klub, tv2, Viasat Explorer, Nickelodeon, Jetix, Discovery), de szerintem azok a csatornák szebbek voltak, mint upc analóg kábelen.
Kár, hogy a XI. kerületben leállt a terjeszkedésük (a kelenföldi lakótelepen lassan egy éve megvan a föld alatt a kábelcsatornájuk, be is van húzva a kábel, de valami miatt a házakba nem építették ki még a hálózatot), mert rokonaim is lehet hogy váltanának upc kábelről és a mai tapasztalat alapján csak ajánlani tudom mindenkinek.
 #9595  Szerző: Pasa
 
mg írta:
jeek írta:az nem hallgatható neten
ez bizony érvágás, hogy a többezer csatorna mellett az a 31 pont nem... :)
Diszkrimináció!!! :lol:
 #9589  Szerző: mg
 
jeek írta:az nem hallgatható neten
ez bizony érvágás, hogy a többezer csatorna mellett az a 31 pont nem... :)
 #9582  Szerző: tomee87
 
ropi21 írta:http://www.powerfm.hu/
ez akar amugy lenni?
FM-en igen, a PowerFM 12 csatornája van/lesz elosztva, de ezek Simulcastban mennek digitálisan is, plusz van a 31 digitális tematikus rádió amin csak zenék mennek megállás és szignál nélkül az nem hallgatható neten (ez van a videon), csak kábelen.
 #9581  Szerző: ropi21
 
http://www.powerfm.hu/
ez akar amugy lenni?
-
hozzászólás fórumban: "Szívesen hallgatnék Roxy-t" :lol: azt nem tud, mert szakadozik a stream :D és itt mondja valaki, hogy nem számít a nem on air tábor
 #9579  Szerző: ropi21
 
jeek írta:http://rapidshare.de/files/41229137/prt ... k.mpg.html
a house csatornán hagyhattad volna még pár másodpercet, egész jó féle zene volt de ennyiből felismerni lehetetlen
eurodance vagy mi meg vicces volt mert az inkább trance :) (persze ezt ismerem, és most idegesít, hogy nem ugrik be a címe :( )
viszont látom van külön trance adó is ^^
 #9571  Szerző: djlacee
 
Én speciel olyan rádióknak örülnék kábelen, melyek magyarok, és itt nem foghatóak (jól) éterben, pl Rádió 1, Juventus, Kék Duna stb...
 #9569  Szerző: tomee87
 
Én azt mondom, ha csak 1-2-3 ember igényelte, már akkor is megérte. Plusz költséget nem terhel az előfizetők számára, de a PR számára sem igazán, BIX-ből jönnek a digitális streamek optikán a digitális fejállomásra és mennek folyamatosan a zenék.
Hamarosan elosztásra kerül a teljes szolgáltatási területen a PowerFM 12 tematikus rádiója is, analógon FM-en is, így teljes lesz a rádiós repertoár mindenhol, mindenki számára lesz alternatíva.
 #9568  Szerző: mg
 
bevásárlóközpontoknak, áruházaknak, gyorséttermeknek vannak ilyen műholdas feedek
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 129