én már akkor is örülnék ha akkora lefedettsége lenne mint a class fm-nek 
Risefan írta:nagyon remélem hogy ezt is megnyerjükHa rajtad múlna, akkor az ország összes frekvenciáján csak a Rise FM menne
Mondjuk szerintem az MR3-Bartók hálózatát messze többen hallgatnák, ha akár a R1, akár a Rise FM használná...
