Oldal: 2 / 1041

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.25. 21:45
Szerző: djlacee
Nyoma van Sopron mellett is a 89.8-nak, pedig a Radio Wien eléggé lökdösi

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.25. 18:12
Szerző: KPLR
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy aki már kipróbálta, az tudna nekem mondani pár szót arról, hogy milyen az ajkai freki? észak-dél-kelet-nyugati tengelyen meddig szólnak el?
Amúgy ami a freki helyes sávját illeti, én írtam az Attisnak Viber-en hogy nem oké, rosszul van írva.

A másik: A leendő esztergomi freki 500W teljesítménnyel, mekkorát fog szólni majd? A Duna mentén Esztergom-Tát-Neszmély-Lábatlan-Almásfüzitő távon elfog szólni majd végig, mert ha magas helyről fog szólni, korlát nélkül akkor lehetséges el fog szólni ezen a távon? Meg a Dunabogdány-Visegrád is benne lesz a körzetben ?

Köszi a válaszotokat! :D :lool: :yeah: :)

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.24. 18:29
Szerző: knoskamatee
dosztojevszkij írta: 2026.04.22. 19:51 Kikerült ide is az új, ajkai frekvencia, Balázséknál, Juhász Gergőnél és a veszprémi helyi adásban is 89.9-et mondanak.


Kedves Rádió 1 stáb! A frekvencia helyesen nem 89.9, hanem 89.8.

Íme:
https://nmhh.hu/cikk/254009/Az_Ajka_898 ... sa_lezarva
ritka ciki, de már javították.

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.23. 06:25
Szerző: egon2
Ma reggel 7 órakor a Rádió 1en nem a szokásos MTI hírek mentek,hanem a Rádió 1 saját hírszolgáltatása,hirfelolvasóval.

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.22. 19:51
Szerző: dosztojevszkij
Kikerült ide is az új, ajkai frekvencia, Balázséknál, Juhász Gergőnél és a veszprémi helyi adásban is 89.9-et mondanak.


Kedves Rádió 1 stáb! A frekvencia helyesen nem 89.9, hanem 89.8.

Íme:
https://nmhh.hu/cikk/254009/Az_Ajka_898 ... sa_lezarva

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.20. 22:24
Szerző: Adam
asr27 írta: 2026.04.17. 10:33
djlacee írta:Elindult a 89.8 Ajka
Tegnap is ment már, de elég gyenge, nem ér össze sem a 99.4-el, sem a 101.3-al.
Sümegen már hallgathatatlan.
teszteltem tegnap a kocsiba.
Nem gyenge az egyáltalán. Sümegtől kb 25 km-re Egerszeg felé (légvonalban kb 50km Ajkatol) jobb mint a harmatgyenge Egerszegi 95,8 ami ide a harmada táv sincs. Persze nem egyszerű rádióval, de azt tudni kell, hogy a 95,8 is hallgathatatlan igy.
A Pakod előtti dombon a 95,8-nak lényegében vége van autórádióval. De beltérben, egyszerű rádióval lényegében Kemendolláron túl már nem jön be.
Ez a freki hiánypótló, az ország talán legnagyobb Radio1-es vételi lyukát tömi be .

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.20. 18:54
Szerző: dosztojevszkij
Promózzák adásban, de a műsorvezetők 89.9-et mondanak, mikor a freki 89.8…

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.18. 23:35
Szerző: dosztojevszkij
Északra nem annyira gyenge, még Pápán is jövöget.

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.17. 10:33
Szerző: asr27
djlacee írta:Elindult a 89.8 Ajka
Tegnap is ment már, de elég gyenge, nem ér össze sem a 99.4-el, sem a 101.3-al.
Sümegen már hallgathatatlan.
teszteltem tegnap a kocsiba.

Re: Rádió 1

HozzászólásElküldve:2026.04.17. 09:29
Szerző: djlacee
Elindult a 89.8 Ajka