Oldal: 2 / 631

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.27. 21:20
Szerző: kondalyuk
knoskamatee írta: 2026.04.24. 09:57
dosztojevszkij írta: 2026.04.22. 09:28 Szarka Tamás is nyugdíjba ment végre.
BONTOM A PEZSGŐT! 🥳
És frissítették a music menüket is:) múlt héten nagy volt a disszonancia, de most igazadott a jelenlegi rotációhoz.

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.24. 09:57
Szerző: knoskamatee
dosztojevszkij írta: 2026.04.22. 09:28 Szarka Tamás is nyugdíjba ment végre.
BONTOM A PEZSGŐT! 🥳

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.22. 09:28
Szerző: dosztojevszkij
Szarka Tamás is nyugdíjba ment végre.

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.22. 07:54
Szerző: knoskamatee
kondalyuk írta:Mindeközben tegnap 360°-os fordulat történt a zenei kínálatban... ez gyors volt. :lool:
jó lesz az csak 180°- nak is. ;)

a dalok súlyozása továbbra is egy szar, annyira katyvaszban úszik a clock.

kezd egyre több szabikeyz szám is megjelenni, STAiR-es srácok is sűrübben mennek, L.A. Suziéktól nem csak a Rókatáncot nyomják orrba-szájba és még toldyuusos(!) srácok is kaptak helyett, végül laurie. heavy rotaionbe került nagyon helyesen.

úgyhogy nyomassák a fiatal feltörekvőket ezerrel! ez lett volna eddig is a feladat.
az örökzöldek meg mehetnének egy átalakított Dankóra, ha már az a másik országos magyarzenei rádió. az operettek meg mehetnek a Bartókra is akár, nóta meg elég annyi, ami a Kossuthon (is) megy szvsz.

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.21. 19:59
Szerző: kondalyuk
Mindeközben tegnap 360°-os fordulat történt a zenei kínálatban... ez gyors volt. :lool:

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.21. 18:41
Szerző: knoskamatee
kenezkolos írta: 2026.04.18. 21:37 Téves! Kitti egyáltalán nem dolgozik már a cégnél, így a TV-ben sincs.
knoskamatee írta: 2026.04.18. 18:28 csak, hogy nyoma maradjon, Korcsog Laura váltotta Király Kittit hétvégi 6-12-es sávban.
(március 7 óta van így.)
Király Kitti továbbra is maradt az A38-on, de inkább a Petőfi TV-n látható.
köszi a pontosítást! 🙏

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.21. 17:45
Szerző: kenezkolos
Rebroadcaster írta: 2026.04.21. 17:29
kondalyuk írta: 2026.01.31. 21:57 Kenéz Kolos egy időre elhagyja a fedélzetet.

Forrás
HírFm-en hallottam ma, mint hírszerkesztőt, olvasni.
Minőségi váltás,.... :D :lool:
Szemfüles! Nem szerkesztek híreket, csak hírolvasó vagyok néhány helyi blokkban. Mint beugrós. Amíg külföldön tartózkodom, ezt tudom jelenleg home office-ból csinálni, ennyi az oka. :) A hollandom nem túl erős, addig marad ez. :D

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.21. 17:29
Szerző: Rebroadcaster
kondalyuk írta: 2026.01.31. 21:57 Kenéz Kolos egy időre elhagyja a fedélzetet.

Forrás
HírFm-en hallottam ma, mint hírszerkesztőt, olvasni.
Minőségi váltás,.... :D :lool:

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.18. 21:37
Szerző: kenezkolos
Téves! Kitti egyáltalán nem dolgozik már a cégnél, így a TV-ben sincs.
knoskamatee írta: 2026.04.18. 18:28 csak, hogy nyoma maradjon, Korcsog Laura váltotta Király Kittit hétvégi 6-12-es sávban.
(március 7 óta van így.)
Király Kitti továbbra is maradt az A38-on, de inkább a Petőfi TV-n látható.

Re: Petőfi Rádió

HozzászólásElküldve:2026.04.18. 18:28
Szerző: knoskamatee
csak, hogy nyoma maradjon, Korcsog Laura váltotta Király Kittit hétvégi 6-12-es sávban.
(március 7 óta van így.)
Király Kitti továbbra is maradt az A38-on, de inkább a Petőfi TV-n látható.