mlaszlo írta:Ez is ördögi kör, de szinte minden nap látok olyan jelentéseket, hogy x állomáson azért késik a vonat, bizony 2-3 perceket, mert nagy utasforgalom, lassú az utascsere. Elég csak 8-9 ilyen állomás és már 20 perc késés garantált, az utascsere miatt. És akkor már pampognak az utasok, hogy 20 percet késik megint az a szar vonat. Nyilván a biztonságos közlekedést garantálva, de a MÁV-nak is célja lenne, hogy az indokolatlan állomáson tartózkodást csökkentsék.
LuciFerko azért nem hiszem hogy olyan csiga lassan szállt volna le a vonatról, alig egy hónapja írta, hogy Lepsénynél leszállás közben egyszer csak elindult a vonat. Mellesleg Érd-alsón már én is láttam olyat, hogy miközben még zajlott az utascsere a vonat finoman már elkezdett gurulni.
Azt azért Te sem gondolod, hogy egy vezetőjegyvizsgáló vagy egy forgalmiszolgálattevő majd elfogja indítani a vonatot amikor látja, hogy fel-le szállnak? Akár börtönbe is kerülhet évekre, ha valakivel emiatt baj van.
Rengetegszer tapasztalom, hogy 10-15 ember leszáll folyamatosan sorban az ajtóknál és utána 20mp-ig senki, majd hirtelen megindul még 1-2 barom. Sőt a másik súlyos hiba az utasok részéről. A szabályzatban le van írva, ahol 2 oldalon is van peron, ott az utasnak kötelező az állomás vagy megálló épülete felőli oldalon leszállni, mivel onnan menesztik a vonatot, ha valaki a másik oldalon császkálódik le és elindul a vonat, akkor nem kell csodálkozni. Akik menesztik a vonatot csak az egyik oldalt látják és a vagonokba se látnak be, hogy valaki óhajt e még leszállni vagy sem.
