Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2024.03.20. 17:37
Szakcsi rádió? Erre van igény? Wtf. Akkor a Bartókon nem lesz Jazz, vagy a Dankón lesz rock? Ez az egész egy szánalmas vicc.
Dani írta: ↑2024.03.14. 19:58én meg pont az ellenkezőjét látom, hogy egyre több autó kijelzőjén csillan fel a PETOFI PS.djlacee írta: ↑2024.03.14. 19:25Én korábban több üzletben is hallottam a Petőfit még az átalakulás előtt, meg munkahelyen is pl, mostanában egyik helyen sem szól a Petőfi. A legújabb hallgatottsági adatokat még nem ismerem.Dani írta: ↑2024.03.14. 19:14 ...amely rádiót elég kevesen hallgatnak az átalakulás óta...
Ennek mi a forrása? Mert a hivatalos hallgatottsági adatok és a saját tapasztalat sem ezt mutatja.
djlacee írta: ↑2024.03.14. 19:25Én korábban több üzletben is hallottam a Petőfit még az átalakulás előtt, meg munkahelyen is pl, mostanában egyik helyen sem szól a Petőfi. A legújabb hallgatottsági adatokat még nem ismerem.Dani írta: ↑2024.03.14. 19:14 ...amely rádiót elég kevesen hallgatnak az átalakulás óta...
Ennek mi a forrása? Mert a hivatalos hallgatottsági adatok és a saját tapasztalat sem ezt mutatja.