Hihetetlen,hogy meg mindig erre elveztek.Idaig hallatszanak a nyogeseitek.
Bar leszarom,de picit ugy erezni,hogy elszaladt 1-2 emberkevel a lo.Tenyleg nem erdekel,de nehogy az legyen,hogy a Rise jogi utra terel itt par becsuletserto hsz-t,az irojat,meg a forumot.En csak szolok,hogy nem erne meg...
Hooshee írta:Szabi:Igazából semmi...
"Igenám, de az, hogy egyik nap kiadnak egy kétoldalas sajtóközleményt konkrétumok nélkül, másnap pedig egy másikat, rövidet, konkrétumokkal, amikre ugyan nincs semmi bizonyíték, az nekem gyanús."
Mi volt ebben a konrétum, azon kívül hogy ismerik a 10es számrendszert?
