Oldal: 4 / 631
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2026.03.30. 17:54
Szerző: Promenád
Landsmann írta: ↑2026.03.30. 08:02
dosztojevszkij írta: ↑2026.03.29. 22:17
Aztán el ne felejtsétek azonnali hatállyal törölni Freddie dalait a rotációból!
Mi történt?
https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hi ... rmanyinfo/
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2026.03.30. 08:02
Szerző: Landsmann
dosztojevszkij írta: ↑2026.03.29. 22:17
Aztán el ne felejtsétek azonnali hatállyal törölni Freddie dalait a rotációból!
Mi történt?
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2026.03.29. 22:17
Szerző: dosztojevszkij
Aztán el ne felejtsétek azonnali hatállyal törölni Freddie dalait a rotációból!

Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2026.03.06. 21:04
Szerző: djlacee
Valaki befizethetné a soundcloud pro-t, hogy újra elérhetőek legyenek a Petőfi Elektrik mixek
https://soundcloud.com/petofielektrik
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2026.01.31. 21:57
Szerző: kondalyuk
Kenéz Kolos egy időre elhagyja a fedélzetet.
Forrás
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2026.01.11. 12:07
Szerző: Landsmann
Tegnap sikerült belehallgatni az adásba. Valami Magyar Banda nevű együóttes bazsevált, Talán a Gyere szeress még, vagy valami hasonló volt a "dal" címe. Borzalom.
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2026.01.02. 15:03
Szerző: Promenád
007 írta: ↑2025.12.25. 15:35
Rickykeee23 írta:Gondolom céltudatos a Petőfi Rádió leépítése. Nem tudom elképzelni, hogy élvezettel csinálják azt, amit. Egyszerűen azt tudom csak elképzeni, hogy minél jobban megpróbálják elűzni a hallgatókat, hogy ha bukna a kormány, akkor az ellenzéknek ne legyen olyan rádiója aminek effektív nagy a hallgatószáma. Felfoghatatlan számomra, hogy a "Nagyon Zene" korszakból szakmai alapon jutottak el idáig. Kizártnak tartom.
OFF: Már azt is el tudom képzelni, hogy a Balázsék direkt gyűjtögetik szinte hétről-hétre a büntetéseket. Elvégre ha az ellenzék nyer, akkor az NMHH is átalakul. Az meg nem fogja meghosszabbítani nekik a sugárzási jogokat. Ha marad a kormány akkor meg nyilván így is- úgy is maradnak.
Szerintem nem teljesen helytálló. Ha bukna a kormány és én simán odaülnék zenéket válogatni, 5 perc alatt egy jó rádió lenne belőle amit szívesen hallgatnak. Szimplán ennyire képesek a megmaradt fideszpárti seggnyalók. Értelmesen beszélni nem tudó felszopó gyökerekkel van tele minden rádió, értelmes műsorvezetők már külföldön vagy elfordultak ettől a retektől, amit Orbán és sleppje csinál.
Ez a rádió eljutott arra a szintre, hogy akinek van némi gyakorlata és érzéke, egy sokkal jobbat tudd csinálni, mint ezek. Itt az eredménye, ha a menedzseri szemlélet nyer a szakmai helyett. És az a poén, hogy ráadásul kvázi egy állami cégnél fordul elő.
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.12.25. 15:35
Szerző: 007
Rickykeee23 írta:Gondolom céltudatos a Petőfi Rádió leépítése. Nem tudom elképzelni, hogy élvezettel csinálják azt, amit. Egyszerűen azt tudom csak elképzeni, hogy minél jobban megpróbálják elűzni a hallgatókat, hogy ha bukna a kormány, akkor az ellenzéknek ne legyen olyan rádiója aminek effektív nagy a hallgatószáma. Felfoghatatlan számomra, hogy a "Nagyon Zene" korszakból szakmai alapon jutottak el idáig. Kizártnak tartom.
OFF: Már azt is el tudom képzelni, hogy a Balázsék direkt gyűjtögetik szinte hétről-hétre a büntetéseket. Elvégre ha az ellenzék nyer, akkor az NMHH is átalakul. Az meg nem fogja meghosszabbítani nekik a sugárzási jogokat. Ha marad a kormány akkor meg nyilván így is- úgy is maradnak.
Szerintem nem teljesen helytálló. Ha bukna a kormány és én simán odaülnék zenéket válogatni, 5 perc alatt egy jó rádió lenne belőle amit szívesen hallgatnak. Szimplán ennyire képesek a megmaradt fideszpárti seggnyalók. Értelmesen beszélni nem tudó felszopó gyökerekkel van tele minden rádió, értelmes műsorvezetők már külföldön vagy elfordutlak ettől a retektől, amit orbán és sleppje csinál.
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.11.25. 17:20
Szerző: Rickykeee23
Gondolom céltudatos a Petőfi Rádió leépítése. Nem tudom elképzelni, hogy élvezettel csinálják azt, amit. Egyszerűen azt tudom csak elképzeni, hogy minél jobban megpróbálják elűzni a hallgatókat, hogy ha bukna a kormány, akkor az ellenzéknek ne legyen olyan rádiója aminek effektív nagy a hallgatószáma. Felfoghatatlan számomra, hogy a "Nagyon Zene" korszakból szakmai alapon jutottak el idáig. Kizártnak tartom.
OFF: Már azt is el tudom képzelni, hogy a Balázsék direkt gyűjtögetik szinte hétről-hétre a büntetéseket. Elvégre ha az ellenzék nyer, akkor az NMHH is átalakul. Az meg nem fogja meghosszabbítani nekik a sugárzási jogokat. Ha marad a kormány akkor meg nyilván így is- úgy is maradnak.
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.11.25. 12:32
Szerző: pébégáz
Nem olyan rég meg a 8 éve halott Aradszky László volt. És az a döbbenet,hogy van az országban több mint 500 ezer ember,akiknek ez a moslék tetszik..