Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2024.02.04. 19:09
007 írta:na pont az ilyenekkel zavarnak el engem is, pedig kezdtem egész elégedett lenni a playlistel.altermanus írta:sok forumozónak a tuc-tuc jön be, mert azon nőt el, azért nem tudják elfogadni, hogy ,,régi szarokkal" teszik tönkre a rádiótNem jön be a tuc tuc, csak egy 30Y vagy egy Cloud 9+ után nem szeretnék kadlott karcsit, vagy Máté Pétert hallani. Bocs. Most a Zanzibár - Nem vagyok tökéletes című dalának botrányosan szar renix verziója szól. Kinyírták magukat. Szép volt!
