Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2023.07.24. 10:57
Glenn írta: ↑2023.07.23. 19:49 https://www.vg.hu/kozelet/2023/07/szept ... -vonaljegyHogy mit lopott el?
K1G ellopott közel ezermilliárdot, amit most bevasal.![]()
Glenn írta: ↑2023.07.23. 19:41Kinek a seggét nyalom?asr27 írta: ↑2023.07.23. 19:33Te nem vagy normális. Egy beteg elme vagy!Mondod te, seggnyaló díszmajom.
Glenn írta:Te nem vagy normális. Egy beteg elme vagy!p0tyi írta: ↑2023.07.23. 15:32Hát amíg egy liberális majom olyan sötét, hogy egy képet képtelen posztolni egy fórumba, addig akármit tehet a jelenlegi hatalom, nincs veszélyben.![]()
U.i.: visszatértem szabiról (az elsőről), úgyhogy látva a kétségbeeséseteket, megnyugtatom e liberálfasiszta politikai fórum éjjel-nappal itt vegetáló tagjait, hogy élek és virulok. Jó itt élni, örülök, hogy ismét itthon lehetek. Eszemben sincs aggódni (nem úgy, mint nektek), hogy jaj, mi lesz itt, mert remélem, hogy az lesz ami van. Sőt, ebben biztos vagyok, ami azt jelenti, hogy minden továbbra is jó lesz itt és ti meg rághatjátok tovább a kefét.![]()
Még egy u.i.: továbbra sem sakkozok galambokkal...