Oldal: 7 / 631
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.07.22. 11:04
Szerző: altermanus
valaki szóljon az illetékesnek, hogy a Sopron, Hegyhátsál, Kab-hegy DVB hálózatán összevissza ugrál a time line, mert egyszer a dal közepén vagyunk aztán a következő pillanatban a reklám közepét hallom. (na nem mintha érdekelné azt az öt hallgatót.)
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.07.16. 22:49
Szerző: pidro
Vérzik az ember szíve...

Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.07.07. 18:21
Szerző: 007
IstvánB írta:Magyar előadó 
Basszák meg. Elég univerzálisan értelmezik. De egyébként meg legalább sok muri enikő van...
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.06.16. 15:52
Szerző: IstvánB
Magyar előadó

Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.06.16. 04:23
Szerző: 007
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.05.24. 13:34
Szerző: 007
Baj az egész, nem csak ez. De tulajdonképpen ez is az.
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.05.24. 11:38
Szerző: djlacee
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.05.24. 11:15
Szerző: 007
Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.04.23. 14:21
Szerző: Promenád
mihalylovics írta: ↑2025.04.19. 22:16
Valamelyik nap belehallgattam, az egyik délután: sajnos fél óránál tovább nem tudtam hallgatni: 4 számból 3 ilyen népieskedő, nyöszörgő, félig-meddig giccsparádé volt, egyedül 1 szám volt, ami nem ezt a műfajt képviselte: Neoton Familia - Santa Maria. Nem tudtam eldönteni, hogy épp a Retrót, a Dankót, vagy a Rádió Dikh-et hallgatom éppen, kb. olyan volt a kínálat... Tudom, hogy mostanság a népies nyöszörgést erőn felül push-olja a közmédia, de mi értelme!?????????
Azt a nagy Nemzeti Kulturális Alaptól kérdezd meg, hogy ezek a népies nyöszörgő szarvasbőgések miért kapnak pluszba még állami támogatást is.

Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.04.19. 22:16
Szerző: mihalylovics
Valamelyik nap belehallgattam, az egyik délután: sajnos fél óránál tovább nem tudtam hallgatni: 4 számból 3 ilyen népieskedő, nyöszörgő, félig-meddig giccsparádé volt, egyedül 1 szám volt, ami nem ezt a műfajt képviselte: Neoton Familia - Santa Maria. Nem tudtam eldönteni, hogy épp a Retrót, a Dankót, vagy a Rádió Dikh-et hallgatom éppen, kb. olyan volt a kínálat... Tudom, hogy mostanság a népies nyöszörgést erőn felül push-olja a közmédia, de mi értelme!?????????