Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2019.07.11. 19:20
shadoe írta: ↑2019.07.11. 17:49 Nahát, most nézem, hogy MÁV-szidó topic is van? A Kecskemét-Szolnok közötti vonal is kritikán aluli, adott két nagyváros között egy (mai állapotokhoz képest) elfogadható menetrendi sűrűségű klassz kis kihasznált vonal, aminek a végén, Tószeg után 20 km/h-val megy a vonat. Ezt kb. 20 percig élvezzük, és ami hiányérzet részemről, hogy erről nem készült biciklis videó, mint a mátészalkairól, hogy egy kerékpáros röhögve lehagyja a vonatot.Az S50-es vonat sebességével nincs gond, de a késéssekkel, a mocskos állomásokkal, a retkes fecskevonatokkal, ami olyan koszos, hogy az ablakon se látni ki, és hogy klíma sincs, annál inkább. Az egész máv vasúti flottát fel kéne gyújtani, és benzint önteni rá. Persze a japán vasutak!