Oldal: 8 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2019.07.11. 19:20
Szerző: homerhamm
shadoe írta: 2019.07.11. 17:49 Nahát, most nézem, hogy MÁV-szidó topic is van? A Kecskemét-Szolnok közötti vonal is kritikán aluli, adott két nagyváros között egy (mai állapotokhoz képest) elfogadható menetrendi sűrűségű klassz kis kihasznált vonal, aminek a végén, Tószeg után 20 km/h-val megy a vonat. Ezt kb. 20 percig élvezzük, és ami hiányérzet részemről, hogy erről nem készült biciklis videó, mint a mátészalkairól, hogy egy kerékpáros röhögve lehagyja a vonatot.
Az S50-es vonat sebességével nincs gond, de a késéssekkel, a mocskos állomásokkal, a retkes fecskevonatokkal, ami olyan koszos, hogy az ablakon se látni ki, és hogy klíma sincs, annál inkább. Az egész máv vasúti flottát fel kéne gyújtani, és benzint önteni rá. Persze a japán vasutak! :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2019.07.11. 17:49
Szerző: shadoe
Nahát, most nézem, hogy MÁV-szidó topic is van? A Kecskemét-Szolnok közötti vonal is kritikán aluli, adott két nagyváros között egy (mai állapotokhoz képest) elfogadható menetrendi sűrűségű klassz kis kihasznált vonal, aminek a végén, Tószeg után 20 km/h-val megy a vonat. Ezt kb. 20 percig élvezzük, és ami hiányérzet részemről, hogy erről nem készült biciklis videó, mint a mátészalkairól, hogy egy kerékpáros röhögve lehagyja a vonatot.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2019.07.11. 12:02
Szerző: homerhamm
Marcii írta: 2019.07.10. 23:58 https://index.hu/belfold/2019/07/10/bom ... uRLKNe53FM Magyarán 80 éve nem nyúltak a pályához?Zseniális :lool: :lool: Jó tudni,hogy majdnem 1 évig 1 bomba mellet vártam a vonatomra. :lool: :lool: :shock:
Már hányingerem a vonatoktól meg az egész retkes mávtól. :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2019.07.10. 23:58
Szerző: Marcii
https://index.hu/belfold/2019/07/10/bom ... uRLKNe53FM Magyarán 80 éve nem nyúltak a pályához?Zseniális :lool: :lool: Jó tudni,hogy majdnem 1 évig 1 bomba mellet vártam a vonatomra. :lool: :lool: :shock:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2019.05.06. 23:03
Szerző: Radioinfomátor
noartist írta: 2019.05.06. 16:56 Atya világ, a leesett orosz utasszállító... brutális.
Sajnos szomorú vagy jót vagy semmit

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2019.05.06. 16:56
Szerző: noartist
Atya világ, a leesett orosz utasszállító... brutális.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2018.11.24. 16:07
Szerző: adam1400

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2018.09.05. 17:42
Szerző: noartist
asr27 írta: 2018.09.05. 14:36 https://24.hu/fn/gazdasag/2018/09/05/dr ... ar-utakon/

Persze a fidesz szavazók szerint ez is teljesen rendben van.
2010 elött sokkal több utat újítottak fel. Manapság, Szó szerint kerülgetni kell a kátyúkat az utakon, hogy ne b@ssza szét a futóművet. Erre mifelénk is. :x
Sok esetben jobb is, ha nem nyúlnak hozzá. Ismerve a hazai útjavítási szokásokat, cirka egy év múlva rosszabb lesz, mint volt. Felmarják, majd ráhúznak egy új réteget, célszerűen a lehető legolcsóbb módon. Már hetekkel később beszakad, repedezik, stb. Parádés.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2018.09.05. 14:36
Szerző: asr27
https://24.hu/fn/gazdasag/2018/09/05/dr ... ar-utakon/

Persze a fidesz szavazók szerint ez is teljesen rendben van.
2010 elött sokkal több utat újítottak fel. Manapság, Szó szerint kerülgetni kell a kátyúkat az utakon, hogy ne b@ssza szét a futóművet. Erre mifelénk is. :x

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2018.08.31. 22:19
Szerző: joe
4641-es út: https://goo.gl/maps/UDjGSo3HmW52 - 2004-2005-ben még végig lehetett autózni, bár már voltak kátyúk, 2012-ben a google már a "nehezen járható út" táblát fotózta, jelenleg már a traktorosok is a szántóföld szélén közlekednek...
4233-as út - vígan hirdeti a tábla: arra menjél Csárdaszállásra: https://goo.gl/maps/4proRnUMkpt - az már lemaradt, hogy az úton aszfalt már csak nyomokban található...https://goo.gl/maps/TJgSXivzFtu...
Emelik az autópálya díjat? - nem érint, Békés megyében egy méter sincs - igaz most építenek egyet - spórolósan gyorsforgalmi út lesz csak - de már most kinőtte a forgalom a tervezett utat.
Az útjavítás módja is érdekes, pl: 470 főutat minden nyáron leszórják kaviccsal - kis bitumen, rá kb 2cm kavics, a többit a forgalomra bízzák - és 2 hónapig kint virít a 40-es tábla, amivel senki nem törődik...kb ennyi...