krisz83 írta: Azért vicces, hogy kb 3 hét van Május 1-ig.http://index.hu/belfold/2013/04/06/ered ... i_tendere/
Senki semmit nem tud, hogy mi lesz, hogy lesz. Hogy milyen busz jön majd, jön e majd egyáltalán, vagy csak 10 percenként.... Vicc az ami ebben az országban történik.
Ha lesz egy ekkora volumenű szolgáltató váltás, azért azt illene legalább 1 hónappal előre bejelenteni.
Még a 288-as, és 289-es busz szolgáltató váltása is kb 5 héttel előtte jelezve lett a megállókban, pedig lényegesen kevesebb embert szállítanak.
Nekem pl nemsokára lejár a környéki BKK bérletem. Vegyek újra, vagy ne, mert nem is lesz jó május 1-től...
Komolyan mondom, hogy vissza fogok szokni az autóra.
http://index.hu/belfold/2013/04/06/a_vo ... aratokrol/
A közlemény szerint a buszvonalak átvételével a kormányzatnak célja, hogy ezzel is hozzájáruljon „az elavult technológiával és műszaki körülmények között működő, évről évre egyre nagyobb veszteséget felhalmozó fővárosi közösségi közlekedés ésszerűsítéshez”.
Nem értem, hogy jön ide a veszteség és az ésszerűsítés? A BKV pont hogy ragaszkodna ezekhez a vonalakhoz, hiszen pont hogy jól jövedelmező járatokról van szó.
