http://iho.hu/hir/kapkodas-es-fejetlens ... ban-130305
Na ez remek lenne. Sz@rakodjak minden reggel a felszállásnál, mivel az ugye a Volán miatt első ajtós lesz, emiatt tartson tovább a beérés a városba reggel, és haza délután, de mindezért cserébe marad itt Budaörsön az a sok ipari hulladék Ikarus 260-as. Remek. Alig várom.
Na ez remek lenne. Sz@rakodjak minden reggel a felszállásnál, mivel az ugye a Volán miatt első ajtós lesz, emiatt tartson tovább a beérés a városba reggel, és haza délután, de mindezért cserébe marad itt Budaörsön az a sok ipari hulladék Ikarus 260-as. Remek. Alig várom.
