RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #106984  Szerző: mlaszlo
 
adminisztrator írta: Szerintem azért megéri az árát a MÁV.
Minden relatív.
Nálunk az M41-esek ilyen vonatot meg se tudnának mozdítani :)
 #106980  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Hát... A WC környékén van az elektromos szekrény is, nem biztos az, hogy a cigi miatt gyulladt ki.

Egyébként a kép az nagyon jó :D
Meg lehet nézni, hogy a képen lévők közül, vajon hány ember fizetett azért, hogy utazik, illetve, hogy ebből hány ember utazott ne adj Isten teljes áron. Na ezért tart ott a közösségi közlekedés ahol....
Szerintem ezt kép alapján nem lehet megítélni. Nem tudom ezen a vonalon hogy van, de felénk az elővárosi vonatokon min. 2 kalauz van, akik folyamatosan járják a kocsikat, a múltkor mikor utaztam még azt is megvárták, hogy a wc-ben ki volt, szóval errefelé nem könnyű fizetés nélkül utazni.
Sőt, a Volánbuszon is jóval több ellenőr dolgozik, van amikor hajnali 4-5 körüli járatokon is megjelennek, olyan vonalakon is, ahol korábban sose jártak.
 #106978  Szerző: mimi
 
Mondjuk a Szabadka-Újvidék 100 km-es út se rossz ~850 forintnyi dinárért, csak kicsit uncsi az a két és fél óra...
 #106969  Szerző: markfelt
 
mimi írta:
jeek írta:Meg lehet nézni, hogy a képen lévők közül, vajon hány ember fizetett azért, hogy utazik, illetve, hogy ebből hány ember utazott ne adj Isten teljes áron. Na ezért tart ott a közösségi közlekedés ahol....
Mér, rájuk van írva, vagy ha rájuk nagyítasz, látszik a jegyük?
Persze vicc, hogy hányan utaznak valamilyen kedvezménnyel, de az is, hogy ketten már olcsóbb autóval menni, és gyorsabb is.
Szerintem azért megéri az árát a MÁV.
Minden relatív.
 #106953  Szerző: mimi
 
jeek írta:Meg lehet nézni, hogy a képen lévők közül, vajon hány ember fizetett azért, hogy utazik, illetve, hogy ebből hány ember utazott ne adj Isten teljes áron. Na ezért tart ott a közösségi közlekedés ahol....
Mér, rájuk van írva, vagy ha rájuk nagyítasz, látszik a jegyük?
Persze vicc, hogy hányan utaznak valamilyen kedvezménnyel, de az is, hogy ketten már olcsóbb autóval menni, és gyorsabb is.
 #106938  Szerző: tomee87
 
adminisztrator írta:
A vécé gyulladt ki. Gondolom a cigi miatt. (Igazán jó ötlet volt betiltani a dohányzó kocsikat.)
Hát... A WC környékén van az elektromos szekrény is, nem biztos az, hogy a cigi miatt gyulladt ki.

Egyébként a kép az nagyon jó :D
Meg lehet nézni, hogy a képen lévők közül, vajon hány ember fizetett azért, hogy utazik, illetve, hogy ebből hány ember utazott ne adj Isten teljes áron. Na ezért tart ott a közösségi közlekedés ahol....
 #106929  Szerző: markfelt
 
"A Budapest-Békéscsaba vasútvonalon 40-60 perces késésekre kell számítani, mert kigyulladt egy vonatszerelvény egyik kocsija a nyílt pályán kedden Rákoskert és Maglód között - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t."

A vécé gyulladt ki. Gondolom a cigi miatt. (Igazán jó ötlet volt betiltani a dohányzó kocsikat.)

http://www.echotv.hu/bulvar/teljes_terj ... alyan.html

Kép
 #106146  Szerző: asimov
 
Jo nekik.
Nalunk meg Kelet-Europa (netto atlagkeresethez kepest!) legdragabb jegyarai lesznek az emeles utan.
adminisztrator írta:Csak hogy jó hír is legyen: idén másodjára csökkentik a bécsi tömegközlekedési szervezet, a Wiener Linien jegy- és bérletárait.
 #106143  Szerző: markfelt
 
Csak hogy jó hír is legyen: idén másodjára csökkentik a bécsi tömegközlekedési szervezet, a Wiener Linien jegy- és bérletárait.
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 219