Nekem nincs bajom a vidéki élettel.
Csak a budapestiek akadnak ki rögtön, hogy jajj így drága meg jajj úgy drága, meg egyre nehezebb lesz a közlekedés. Lehet vidékre költözni, aztán majd rájönnek, hogy hoppá Budapesten még így is olcsóbb és jobb a közlekedés, mint máshol az országban, köszönhetően nekünk, vidékieknek....
Csak a budapestiek akadnak ki rögtön, hogy jajj így drága meg jajj úgy drága, meg egyre nehezebb lesz a közlekedés. Lehet vidékre költözni, aztán majd rájönnek, hogy hoppá Budapesten még így is olcsóbb és jobb a közlekedés, mint máshol az országban, köszönhetően nekünk, vidékieknek....
