donder írta:Valaki HELP....Holnap délután volna szükséges, a 100-as vonalra Debrecenig... (nem szándékoznék az Állomás utcáról visszametrózni a Nyugatiig....)![]()
Lehet venni IC helyjegyet meglévő másodosztályú jegy mellé, Kőbánya Kispest állomáson??
donder írta:Valaki HELP....Holnap délután volna szükséges, a 100-as vonalra Debrecenig... (nem szándékoznék az Állomás utcáról visszametrózni a Nyugatiig....)![]()
Lehet venni IC helyjegyet meglévő másodosztályú jegy mellé, Kőbánya Kispest állomáson??
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.Azért nálunk sem lehet ok a panaszra:
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html
szemilan írta:Nekem csak az a furcsa, hogy azért a jelenleginél voltak keményebb telek is az elmúlt években, mégsem volt ennyi kátyú az utakon. Érden katasztrofálisak lettek az utak, nemrég egy mentő is elakadt az egyik utcában. A mellékvonalon itt vannak a Mercedes szóló buszok, sok helyen lépésben mennek, mert különben leérne a busz alja.adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html
Majdnem megölte egy kátyú
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2013 ... egy_katyu/
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html
djlacee írta:Lehet hogy ez a Volánbuszos dolog annyira a BKK-nak sem tetszikJól jövedelmező vonalakról van szó, ezt a BKK is elismerte, gondolom ezért küzdenek értük.