RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #111569  Szerző: donder
 
donder írta:Valaki HELP.... :(
Lehet venni IC helyjegyet meglévő másodosztályú jegy mellé, Kőbánya Kispest állomáson??
Holnap délután volna szükséges, a 100-as vonalra Debrecenig... (nem szándékoznék az Állomás utcáról visszametrózni a Nyugatiig....)
 #111568  Szerző: donder
 
Valaki HELP.... :(
Lehet venni IC helyjegyet meglévő másodosztályú jegy mellé, Kőbánya Kispest állomáson??
 #111217  Szerző: mlaszlo
 
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html
Azért nálunk sem lehet ok a panaszra:
http://index.hu/belfold/2013/02/21/fela ... alogatott/
 #111215  Szerző: mlaszlo
 
szemilan írta:
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html

Majdnem megölte egy kátyú

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2013 ... egy_katyu/
Nekem csak az a furcsa, hogy azért a jelenleginél voltak keményebb telek is az elmúlt években, mégsem volt ennyi kátyú az utakon. Érden katasztrofálisak lettek az utak, nemrég egy mentő is elakadt az egyik utcában. A mellékvonalon itt vannak a Mercedes szóló buszok, sok helyen lépésben mennek, mert különben leérne a busz alja.
 #111211  Szerző: szemilan
 
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html

Majdnem megölte egy kátyú

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2013 ... egy_katyu/
 #110273  Szerző: tomee87
 
Hát igen.. Ha már a vidéki városok autóbusz és tömegközlekedési hálózatait ritkítják, megszüntetik, ellehetetlenítik, miközben az egekbe emelik az árakat, addig Budapesten nyilván az irreálisan alacsony jegy és bérletárak mellett, fejlesztés és sűrítés zajlik, hurrá! ATOM korrekt! :)
 #110254  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Lehet hogy ez a Volánbuszos dolog annyira a BKK-nak sem tetszik
Jól jövedelmező vonalakról van szó, ezt a BKK is elismerte, gondolom ezért küzdenek értük.
 #110248  Szerző: djlacee
 
Lehet hogy ez a Volánbuszos dolog annyira a BKK-nak sem tetszik
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 219