RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #118143  Szerző: donder
 
mlaszlo írta:
donder írta:A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)
A közös szakaszon elméletileg hétvégén 6 percenként kellene járniuk.
32 perc után jött a 22-es citaro.
 #118123  Szerző: mlaszlo
 
donder írta:A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)
A közös szakaszon elméletileg hétvégén 6 percenként kellene járniuk.
 #118113  Szerző: donder
 
A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)
 #117766  Szerző: tomee87
 
Tegnap délután megint alkotott a GYSEV utastájékoztatásból.
Győr-Sopron között baleset, vonatforgalom szabályozás miatti ÓRÁS késések.
Infó = 0 A honlapjukon még csak egy szónyi utalás sem volt arra, hogy "bmeg ez történt, bocsi ne számíts ránk pár óráig Győr-Sopron" között... Több utas állítása szerint a telefont hiába hívták fel sem vették, csak kicsörrgött...
 #117707  Szerző: asimov
 
Ha jól sejtem, ebből sokszor keletkezik majd az anyai felmenők emlegetése... :)

"Egész hétvégén áll a 2-es metró"
"Szombaton és vasárnap is buszok szállítják az utasokat egy biztosítóberendezés cseréje miatt."
http://www.origo.hu/itthon/20130628-ege ... metro.html
 #117451  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Azért ez nem csak a GYSEV sara, a tarifaközösséghez két fél kell és úgy tűnik a MÁV-nak sem nagyon érdeke ennek a létrehozása.
Elmondanám Neked, hogy a MÁV ezt már többször kezdeményezte, régóta. Sajnos erre a GYSEV nem vevő.
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 219