mlaszlo írta:32 perc után jött a 22-es citaro.donder írta:A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)A közös szakaszon elméletileg hétvégén 6 percenként kellene járniuk.
mlaszlo írta:32 perc után jött a 22-es citaro.donder írta:A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)A közös szakaszon elméletileg hétvégén 6 percenként kellene járniuk.
donder írta:A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)A közös szakaszon elméletileg hétvégén 6 percenként kellene járniuk.
adminisztrator írta:http://iho.hu/hir/ekozben-oroszorszagban-130621Fő a biztonság.
uazz.
mlaszlo írta:Elmondanám Neked, hogy a MÁV ezt már többször kezdeményezte, régóta. Sajnos erre a GYSEV nem vevő.
Azért ez nem csak a GYSEV sara, a tarifaközösséghez két fél kell és úgy tűnik a MÁV-nak sem nagyon érdeke ennek a létrehozása.