Nekem úgy tűnik igencsak összecsapta a Mercedes ezeket az új buszokat. Tudom, hogy a fővárosi utak igen rossz állapotúak, de talán azért 3 hónapos kocsikon még nem kellene lepotyogni belül a tetőről a díszléceknek. A második ajtónál is rendesen zörög valami. Az is furcsa, hogy milyen koszos lett sok buszon a belső burkolat, főleg felül. Mintha a klíma port hozna be, pedig azt ha jól tudom nem lenne szabad, ráadásul egy új buszon. Helyenként fekete kosz, mintha már évek óta közlekedne, pedig ilyen még a régi Volvo-kon sincs.
Egy pozitívum bennük a klíma hatásfoka, de ezt leszámítva elrendezésben szerintem a Volvo-k városi közlekedésre megfelelőbbek, a több állóhely miatt.
Egy pozitívum bennük a klíma hatásfoka, de ezt leszámítva elrendezésben szerintem a Volvo-k városi közlekedésre megfelelőbbek, a több állóhely miatt.

