Oké, körzeti közösségi. Tegyük fel, hogy van X pénzem, és nekem eladják a tulajok. Az után minek kell megfelelni? Vagy ez a zenei arculat is kötött? --- persze ez a veszély egyelőre senkit sem fenyeget. 
whoisthere írta:Azt szeretném kérdezni, hogy a Jazzy és a Klasszik milyen típusú rádió, avagy milyen szerződésük van?http://www.radiosite.hu/index.php?optio ... Itemid=114
- azokkal a vállalásokkal (szöveg arány stb) nem lehet hasonló, csak dance rádiót üzemeltetni?
Ha ebből dance rádiót csinál valaki,megeszem a kalapom...
