RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #124479  Szerző: markfelt
 
ha még csak ennyi baj lenne, az oké lenne, de ahogy olvasom különböző fórumokon, meg a metróért fb. oldalán, volt itt minden az új biztosítóberendezés beüzemelése óta.

szeretnek lefulladni a szerelvények bárhol, szeret lefagyni a bennük lévő informatikai rendszer (restart nem segít, se előre, se hátra, se ajtó nem nyílik, se semmi nincs), szeret leesni egy-két karosszériaelem az alagútba, kinyílni a vezetőfülke ajtaja menet közben, néha baknak ütközik a szerelvény, néha megszűnik a rádiókapcsolat a központtal, vagy épp feltorlódnak egymás után a vonatok és akkor 3 perc helyett 12 perc a követési távolság, a peronokon meg heringparty. olykor az is előfordul, vészfékezés után az alagútba kiengednek párszáz embert két megálló közt, és hasonlók.

mindezt az elmúlt 3 napban.
 #124090  Szerző: mlaszlo
 
tomee87 írta:20 új autóbusz a budapesti elővárosi forgalomban.

http://www.volanbusz.hu/hu/hirek/forgal ... k/hir/1181

Credo-k??
Pest-megyének a dél-nyugati része (pl. Diósd, Érd, Százhalombatta, Sóskút, Tárnok) vajon miért olyan mostoha környék a Volánbusz számára? Errefelé egy darab új busz nem jön sohasem, de még a használtan vásárolt buszokból is csak egy-két jött. Az alacsonypadlós szolgáltatás is ismeretlen fogalom errefelé.
 #124033  Szerző: djlacee
 
IHO-n volt cikk
 #123989  Szerző: mlaszlo
 
noartist írta:Ezeket már 20 éve is a roncstelepre kellett volna vinni,csodálkoztok?
Nem feltétlenül a korukkal van baj, persze öregek és már cserélni kellene őket, de ha az évek folyamán megkapták volna folyamatosan a szükséges karbantartásokat, felújításokat, akkor most nem lenne gond velük. Más országokban is futnak még ezek a típusok, persze szépen felújítva, a nálunk közlekedőkhöz képest rájuk se lehet ismerni:
http://www.youtube.com/watch?v=Mer5FDWheEs
 #123985  Szerző: noartist
 
Ezeket már 20 éve is a roncstelepre kellett volna vinni,csodálkoztok?
 #123972  Szerző: mlaszlo
 
adminisztrator írta:a mai árpád hídi füstölés után alig 2 órával pedig mozgásképtelen lett egy másik szerelvény a nyugatinál, ki kellett tolni...
Valóban furcsa ez az egész, hogy hosszú hónapokig nem volt semmi, most meg szinte naponta üzemzavar van, néha egy nap több alkalommal is.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 219