RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #131368  Szerző: noartist
 
asimov írta:Nem volt egy rohadt "vészstop" gomb.... honnan az info?
noartist írta: A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
Ennyit tudok én is,még az Indexen vagy HVG-n olvastam. :)
 #131363  Szerző: asimov
 
Nem volt egy rohadt "vészstop" gomb.... honnan az info?
noartist írta: A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
 #131346  Szerző: noartist
 
asimov írta:A tanulóvezető és az oktató is?
noartist írta:Kiderült,hogy rosszul lett.
A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
 #131345  Szerző: asimov
 
A tanulóvezető és az oktató is?
noartist írta:Kiderült,hogy rosszul lett.
 #131108  Szerző: markfelt
 
én is megszívtam, ment a gruppenszexezés a pótlón rendesen.

előre félek attól, amikor majd elkezdik az m3-ast pótlózni. azon napi 200.000 utas megy, ha jól tudom...
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 219