nem megmondtam, hogy ne fogd meg a felsővezetéket?!
http://youtu.be/5X4-s2T16vQ
http://youtu.be/5X4-s2T16vQ
asimov írta:Nem volt egy rohadt "vészstop" gomb.... honnan az info?Ennyit tudok én is,még az Indexen vagy HVG-n olvastam.noartist írta: A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
noartist írta: A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
asimov írta:A tanulóvezető és az oktató is?A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.noartist írta:Kiderült,hogy rosszul lett.
noartist írta:Kiderült,hogy rosszul lett.