Attól jogállam valami, ha egy érdekcsoport követeléseinek teret ad? Ezt nem teljesen értem.
Mert az egyáltalán nem közérdek, hogy ne legyen Uber, az a taxisok érdeke - amit persze megértek.
Ivoa írta:a 79-esre mennek utána egyből.Ezt a járatszámozást is elfelejthetnék már. Sztálin elvtárs is a múlt homályába vész lassan.