http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/uto ... lekedesrol
Egyetértek Vitézyvel.
Egyetértek Vitézyvel.
Pasa írta:Na végre, ez helyes irány. A Kerékpáros Klub és a VEKE meg elmehet a...??? a gépjármű legyen az elsődleges közlekedési forma a városban


admin írta:Megfigyeltem, hogy az arányok mindig attól függnek, hogy ki mondja.Jó vicc.
Pasa írta:Naja, de arányaiban teljesen eltérő a helyzet (ezek max. 4-5 %-át teszik ki a taxisoknak, ellenben a cigányok, migránsok...?).Megfigyeltem, hogy az arányok mindig attól függnek, hogy ki mondja.