az egyébként baromi meghatározó vélemény, hogy az így tévéztek ti c. műsor készítőinek mi tetszik meg mi nem, valóban 
Mauro írta:Néztem valamelyik nap az Így tévéztek ti című műsort a műsör vezetőknek se nagyon tetszet Timo. Meg nézném, hogy RISE hallgatok hány százalékának ellenszenves emberke.Ilyen felmérés tuti nem fog készülni.
