Zanzibár-Szólj már
Anno a Danubius hányingerré játszotta.. azóta eltelt 10-15 év, de ha meghallom ezt a számot,újra hányingerem lesz.
noartist írta:Ezt.Fiala elnyomott rá egy jó showt
djlacee írta:Én meg pont múltkor hallottam az MR2-n, és mondom mekkora király ez a zeneMintha egy óvodás csoport ,,írta" volna... valami förtelem, sikerült visszasüllyedni a kezdeti, értelmetlen, hallgathatatlan számok szintjére.
noartist írta:Ezt.+1
best írta:Olyan zenék, amik szólnak kereskedelmi rádiókban, de mi soha nem játszanánk le a sajátunkban. Olyan zenék, amik már a könyökünkön jönnek ki, vagy hozzátartozik az életünkhöz de utáljuk.(Amúgy egyetértek veled, tényleg marharossz.)