Ma például Király Tamás csinálja a kívánságműsort, és sokkal jobb, mint Juhászé, nincsenek picsogó betelefonálók, rögtönzött párkapcsolati tanácsadás, "hívdfelléciadásbanabirinőmetmertlekurváztamésazótanembeszélvelem", stb..., kérések és rövid üzenetek vannak, ahogy annak egy kívánságműsorban lennie kell. Így is lehet.
Garfield írta:Juhász kívánságműsora lassan inkább hasonlít egy nyilvános lelkisegély-szolgálatra, mint kívánságműsorra.
1) Ráfér azt országra
2) Igen, és rettenetes. Geri helyett Kiss Mártit elhallgatnám a kívánságműsor alatt amúgy, bár kéne valami gyerekszűrő, mert átlag 10 évesek telefonáltak be hozzá mindig.
pontosítok. minden olyan magyar szám megjelent, ami éjszaka forogni szokott, nem csak a DJ-k (új) dalai. óránként 2-3 ilyen dal fordul elő, éjszaka viszont minden második-harmadik dal magyar, helyi sávban a kettő között van az arány. reklám kitöltő ügyben nem tudok írni, nálunk mindig ki van tömve reklámmal.
Tuner: Sony STR-AV370 & Siemens RH-300
Antenna: TP-Link TL-ANT2415D (V polár)
Kb mikulás óta a reklámkitöltő zenék külföldiek lettek, míg a magyarok bekerültek rotációba. Gondolom azért, mert most karácsonykor sok a helyi reklám, viszont a magyar arány vállalást tartani kell. És most megjelentek a DJ-k új dalai.