RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #56445  Szerző: djlacee
 
Hallod, muszáj politizálni? :gülü2:
 #56441  Szerző: Mauro
 
Pasa írta:
Mauro írta:Hogy rohadna meg város vezetés.
Melyik?
Az régi és új is. Tarlos=SZDSZ. Nem lesz ez se jobb. :(
Utálom az összeset.
 #56439  Szerző: Pasa
 
Mauro írta:Hogy rohadna meg város vezetés.
Melyik?
 #56436  Szerző: Mauro
 
Biztos új klímát tesztel mocskos a BKV. Hogy rohadna meg város vezetés.
:x :shoot:
 #56407  Szerző: benjamin
 
Én mindig is tudtam hogy a bkv egy nagy vicc.
 #56403  Szerző: mlaszlo
 
Nyitott ajtókkal száguldott a 3-as metró :shock:

A Ferenc körúti állomás és a Klinikák megálló között nyitott ajtóval száguldott az alagútban a 3-as metró egy szerelvénye a hétvégén. Az egyik utas videóra vette az eseményt és feltette a Youtube-ra, írta a BKV-figyelő.

Az utolsó kocsiban, amikor befutott a Ferenc körútra, még zárva voltak az ajtók, ahogy kell, számol be róla a Youtube-on a videót feltöltő MrAndrewsCs.

Amikor a szerelvény kifutott az állomásról, az ajtók nem csukódtak be, ezért rögtön szóltak a vészhivón a vezetőnek, aki azonban csak a következő állomásnál, a Klinikáknál kérdezte meg, hogy mi is a probléma.
 #52610  Szerző: ravasz
 
Mauro írta:De már magyar se.
Neked ilyennel nem kéne viccelődnöd.
 #52602  Szerző: Snake
 
háháháháháháháhá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 #52601  Szerző: Zsolt
 
Mauro írta:Kép

Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
Bagoly mondja verébnek...

szerk: Főleg, hogy még ez a hozzászólásod is hemzseg a hibáktól. :D
 #52586  Szerző: LuciFerko
 
működött az automatikus hibajavítás :D
  • 1
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 219