ceve írta:Ok, sorry, cserébe te is hülyének nézhetsz egyszer!admin írta:ne vicceljünk, kéremceve írta:Még él.De ugye nem a netes streamről?
De elindítottam a felvételt.
admin írta:ne vicceljünk, kéremceve írta:Még él.De ugye nem a netes streamről?
De elindítottam a felvételt.