RADIOSITE Fórum

  • RiseFM - Balaton - 98.9 MHz

 #62344  Szerző: LuciFerko
 
Irány tüntetni.
 #62343  Szerző: Cicoo
 
Már vártam: "Vki nem akarna adakozni a Rise FM nek?Én benne lennék!Mármint pénzügyileg!"
 #62342  Szerző: djlacee
 
:(
 #62341  Szerző: ceve
 
88,1 STOP
 #62339  Szerző: pébégáz
 
Úgy tűnik, óránként lejátsszák a búcsúzkodó szöveget.
 #62335  Szerző: markfelt
 
ceve írta:
admin írta:
ceve írta:Még él.

De elindítottam a felvételt. :)
De ugye nem a netes streamről?
ne vicceljünk, kérem :)
Ok, sorry, cserébe te is hülyének nézhetsz egyszer! :)

Sajnálom a Rise FM-et, jó volt, szerettem.

Sajnos egy ekkora pofontól már nem fog felkelni és előbb-utóbb a Balatonon is vége lesz.
 #62334  Szerző: lali87
 
Vajon ki költözhet a 88.1-re a Rise helyére??? Talán a Roxy esetleg a Sztár FM???? :roll: vagy csak simán N-Joy lesz??? :geek:
 #62333  Szerző: ceve
 
admin írta:
ceve írta:Még él.

De elindítottam a felvételt. :)
De ugye nem a netes streamről?
ne vicceljünk, kérem :)
  • 1
  • 215
  • 216
  • 217
  • 218
  • 219
  • 470