A mai nap tapasztalata az, mintha csökkent volna a vételkörzet...
Autóval haladva Szombathelytől 20 km-re semmi, 15 km-re néha a sistergésen kívül lehet valamit hallani, 13 km, től lehet hallgatni úgy ahogy, RDS 7-8 Km-re a várostól jön meg, persze még akkor sem full a minőség, a városban viszont már egész jó, ez a rádió valószínűleg csak a városnak él, vagy ennyit számítana a sok kizöldült fa?
Régen sem volt sokkal nagyobb a vételkörzete, de Celldömölktől haladva Szombathely felé közeledve van egy nagy emelkedő, az előtt bejött az emelkedő előtt is, most semmi...
http://www.sunshine-live.de/
" Aki a diplomát csak tanulással tudja megszerezni, az pénzt is csak munkával fog keresni! "