ropi21 írta:azt hiszem, rájöttem valamireigenis vedd tudomásul, hogy a vonat leprát okoz, utolsó bunkó paraszt vagy, ha felülsz rá, és különben is, befogod a pofád, és amikor a szarrázsúfolt szép tiszta luxusbuszon utazol, még mosolyogsz is hozzá, megértetted?
Jeek valójában gaskó istván
esetleg a volán / borsod volán tulajdonosa
és így folytatja nem éppen burkolt reklámhadjáratát
azért már nevetséges, hogy minden hozzászólásnak tartalmaznia kell hogy büdös, mocskos vonatok. mintha nem fogtuk volna fel elsőre
