Redfox81 írta:A Neo az elején megpróbált újítani zeneileg, és műsorok terén is, sikerült is magukat megégetni vele. Bár ehhez szerintem hozzájárult a Sláger negatív kampánya is. A Class kicsit jobban kezdett, ők inkább csak zeneileg újítottak, viszont a műsorvezetők nagyrészt maradtak, és lassan a Danubiusos zenék is visszatértek. Ezzel sikerült előnyhöz jutniuk, ami úgy néz ki eddig volt elég. A Neo később ébredt, elkezdték ők is utánozni az elődjüket, viszont addigra a Juventus már lépett. Idén ősz óta viszont szerintem sikerült annyit fejlődniük, mint amennyit előtte összesen, és úgy néz ki, hogy ez már a hallgatottsági adatokban is jelentkezik.
Ez a karácsonyi dalok akció is újítás volt, ilyet előttük magyar rádióban nem hallottam, bár mint itt ezt sokan írták, szerintem is kicsit korán kezdték, de ez majd a decemberi hallgatottsági adatokból kiderül.
Nem tudom milyen újításokra gondol Andy Bloom a következő cikkben, de kíváncsian várom:
http://www.stop.hu/bulvar/tortenelmi-cs ... -fm/978574
Szóval lehet, hogy naiv a kérdés, de talán van remény?
Olvasgatom ezt az Andy srácot, hát nem tudom. Értem én, hogy próbálja az ámerikás sémákat, de hát kérem, ez itt az öreg kontinens nem biztos, hogy befog jönni kb. 336 óra kari zene. Más volt anno a Sláger Rádiót segíteni és más a Neo-t. A HUN lakosság 10M ember vs. USA 300M. Ha ott emelkedik egy kisebb rádió hallgatottsága az sok 100 ezer ember lehet, itt erre reális esély nincs.
Mellesleg röhejes ez a duma, hogy "nem tud a konkurencia utánuk menni". Láthatólag nem is akar, gondoljatok csak bele milyen eseményei voltak a Class-nak 2011-ben. Fiesta nyeremény autó, elsőként élő, mozgó adás a Harley Fesztiválra, elsőként 50M magasból adtak élő adást, aminek a végén kiugrott a műsorvezető (megnézném a Bumiból ki vállalta volna be sérülés nélkül) 11.11.11-én pedig a Magyar rádiós történelem legnagyobb élő kitelepülésén a legnagyobb eddigi nyereményét 1 hallgató vitte el lakás, autó, utazás, üzemanyag stb.
Ebből nekem sokkal inkább az tűnik ki, hogy a Class FM már régóta a saját útját járja, a Neo FM meg igyekszik követni reméljük majd sikerrel.
