Abszolút egyetértek veled, szánalmas, amit művelnek...
Aztán meg majd nyavalyognak, hogy nincs pénz új járművekre, azért történnek a leállások, pótlások stb. Persze a milliós prémiumokra biztos továbbra is lesz keret... Gratulálok BKV!
Aztán meg majd nyavalyognak, hogy nincs pénz új járművekre, azért történnek a leállások, pótlások stb. Persze a milliós prémiumokra biztos továbbra is lesz keret... Gratulálok BKV!

