RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #9279  Szerző: Adam
 
jeek írta:ÚRISTEN! 1969 meg 1972-es kocsik, innentől No Comment......................... Nem is kell megszüntetni a vasutat, megszünteti az magát.. pár év és végleg szétrohadnak a kocsik és akkor nem lesz mivel szállítani :D
Azért azt vedd figyelembe, hogy a kötött pályás járművek élettartama jóval több, mint a buszoké.
A fogaskerekűn járó kocsik például 73-asak, és még jó ideig nem várható a cseréjük. A 47-49-es vonalán lévő villamosok 50 évesek is elmúltak, 1 éve vonták őket ki a forgalomból. De a helyükre kerülő felújított villamsok, amik lekrültek a 4-6ról, azok is vagy 30-40 évesek.
 #9273  Szerző: rsite1
 
jeek írta:ÚRISTEN! 1969 meg 1972-es kocsik, innentől No Comment......................... Nem is kell megszüntetni a vasutat, megszünteti az magát.. pár év és végleg szétrohadnak a kocsik és akkor nem lesz mivel szállítani :D
Itt pár éves német vonatok vannak. Teljesen új a belső tér. Kényelmes ülések, normálisan nyitható ablakok, stb.
A buszok úgyszintén. Van, ahol a busz okádék (lásd azt a kicsike városkát ott középen, mi a fasz a neve, várj, mindjárt eszembe jut, ja, Budapest), és van ahol a vonat. Van ahol mindkettő. Van ahol meg nincs sem busz, sem vonat. Akkor meg miről is beszélünk?
 #9272  Szerző: mg
 
jeek írta:
LuciFerko írta:Enying és Fehérvár közt meg van pár busz ami majdnem szétesik...
Én soha nem mondtam azt, hogy a buszos közlekedés tökéletes, hibátlan, vissza lehet keresni nyugodtan, még ha egyeseknek az is jött le. DE mérföldekkel, évtizedekkel előrébb jár szolgáltatás minőségében, mint a vasút.
de kapacitásban nem tudja pótolni.
 #9271  Szerző: djlacee
 
 #9270  Szerző: mg
 
jeek írta:ÚRISTEN! 1969 meg 1972-es kocsik, innentől No Comment......................... Nem is kell megszüntetni a vasutat, megszünteti az magát.. pár év és végleg szétrohadnak a kocsik és akkor nem lesz mivel szállítani :D
tudod, fel szokták újítani, és már nem olyan gáz műszaki állapotát tekintve, mint az a 10 éves busz, amit gányolnak, ahol érnek, aztán szarráráz :)
 #9262  Szerző: LuciFerko
 
jah de itt nincs vasút se... :D 2000-ben felszedték.
 #9259  Szerző: tomee87
 
LuciFerko írta:Enying és Fehérvár közt meg van pár busz ami majdnem szétesik...
Én soha nem mondtam azt, hogy a buszos közlekedés tökéletes, hibátlan, vissza lehet keresni nyugodtan, még ha egyeseknek az is jött le. DE mérföldekkel, évtizedekkel előrébb jár szolgáltatás minőségében, mint a vasút.
 #9255  Szerző: LuciFerko
 
Enying és Fehérvár közt meg van pár busz ami majdnem szétesik...
 #9254  Szerző: tomee87
 
ÚRISTEN! 1969 meg 1972-es kocsik, innentől No Comment......................... Nem is kell megszüntetni a vasutat, megszünteti az magát.. pár év és végleg szétrohadnak a kocsik és akkor nem lesz mivel szállítani :D
  • 1
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 219