djlacee írta:A Blaha Lujza tér és a Salgótarjáni utca között valóban többen vannak rajta, illetve hétköznap mikor hosszabb útvonalon jár a Maglódi úton végig, akkor azon a szakaszon is vannak rajta, de az önálló szakaszán, a Salgótarjáni utca és az Élessarok között nagyon kevés az utas, főleg csúcsidőn kívül.mlaszlo írta:A felújításokat sem értem, a 37-es villamos (ami 15 percenként jár jó esetben 10-15 utassal) vonalát teljes hosszban felújítottákAzért ezt így nem mondanám, ülőhelyet nem szoktam ott kapni
Ehelyett már fontosabb lett volna a 3-as, 28-as, 62-es villamos közös szakaszát felújítani, ugyanis ott max. 10-15 km/h-val száguldanak 4 megállón át a villamosok és ezek azért jóval forgalmasabb vonalak.
