Na pedig most nem is használtam csúnya szavakat, de bocsika. Akkor majd a poltopicban folytatom, méginkább virágnyelven, ha úgy jön ki a lépés.
p0tyi írta: ↑2023.07.25. 08:17 Amúgy egyáltalán nem egyedi eset Glenn, kb. az összes írástudó Fideszes meghülyült, amióta beütött a híg szar a gazdaságba. Nem igazán tudnak mit kezdeni a kognitív disszonanciájukkal, és pont úgy reagálnak az ilyen zavaros helyzetekre, mint kb. egy gorilla. Tehát megvadulnak. Mondjuk ilyen durva IQ és EQ deficit mellett ebben semmi meglepő nincs. Ezekből a táposokból él Orbán 13 éve.Ezt itt hagyjuk abba, ha kérhetem – főleg ebben a topikban.
Viszont! Halkan mondom, hogy ez egyre szórakoztatóbb lesz.![]()
Legalább ennyi, ha már beütött a totális nyomor.
