Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2023.07.25. 08:46
Na pedig most nem is használtam csúnya szavakat, de bocsika. Akkor majd a poltopicban folytatom, méginkább virágnyelven, ha úgy jön ki a lépés.
p0tyi írta: ↑2023.07.25. 08:17 Amúgy egyáltalán nem egyedi eset Glenn, kb. az összes írástudó Fideszes meghülyült, amióta beütött a híg szar a gazdaságba. Nem igazán tudnak mit kezdeni a kognitív disszonanciájukkal, és pont úgy reagálnak az ilyen zavaros helyzetekre, mint kb. egy gorilla. Tehát megvadulnak. Mondjuk ilyen durva IQ és EQ deficit mellett ebben semmi meglepő nincs. Ezekből a táposokból él Orbán 13 éve.Ezt itt hagyjuk abba, ha kérhetem – főleg ebben a topikban.
Viszont! Halkan mondom, hogy ez egyre szórakoztatóbb lesz.![]()
Legalább ennyi, ha már beütött a totális nyomor.
p0tyi írta:Nehéz dolgod lesz. Én nem találok rá pozitív jelzőket.noartist írta: ↑2023.07.24. 12:49OK, rendben, ezentúl csak pozitív jelzőket használok majd rá.p0tyi írta: ↑2023.07.24. 10:59 A galamb és a díszmajom belefér, a proli nem?Természetesen nem. A galambozásért is többször szót emeltem már, mert az (is) csak egy végső kapálózás, amikor már nincsenek megalapozott érvei Glennek. De nem csak ő hajlamos túlzásokba esni, a másik sértegetését minden irányból hanyagoljuk, ha kérhetem.
noartist írta: ↑2023.07.24. 12:49OK, rendben, ezentúl csak pozitív jelzőket használok majd rá.p0tyi írta: ↑2023.07.24. 10:59Természetesen nem. A galambozásért is többször szót emeltem már, mert az (is) csak egy végső kapálózás, amikor már nincsenek megalapozott érvei Glennek. De nem csak ő hajlamos túlzásokba esni, a másik sértegetését minden irányból hanyagoljuk, ha kérhetem.noartist írta:A galamb és a díszmajom belefér, a proli nem?
Még nem volt időm mindent átpörgetni, de a másik minősítését ily módon minden irányban mellőzzük, pls.
p0tyi írta: ↑2023.07.24. 10:59Természetesen nem. A galambozásért is többször szót emeltem már, mert az (is) csak egy végső kapálózás, amikor már nincsenek megalapozott érvei Glennek. De nem csak ő hajlamos túlzásokba esni, a másik sértegetését minden irányból hanyagoljuk, ha kérhetem.noartist írta:A galamb és a díszmajom belefér, a proli nem?p0tyi írta: ↑2023.07.23. 18:42Proli.Még nem volt időm mindent átpörgetni, de a másik minősítését ily módon minden irányban mellőzzük, pls.