Re: Petőfi Rádió
HozzászólásElküldve:2025.09.23. 09:30
Annyira vegyes a kínálat,hogy azon sem lepődnék meg,ha Uhrin Benedek is szólna itt. Kinézem belőlük.
kondalyuk írta: ↑2025.08.14. 18:56annyival korrigálnám, hogy nem a brand megszénést vettem alapul, csak annyit, hogy nem lepődnék meg egy újabb variáláson. lassan hagyománnyá válik ennél a brandnél.knoskamatee írta: ↑2025.08.13. 00:09Jelenlegi politikai helyzetben elképzelhetetlen, hogy a közmédia bármelyik csatornája megszűnjön, mint ahogy tartalmi változás sem nagyon valószínű, bár ahogy a tetszhalott állapotban lévő M2 Petőfi esetében is, kisebb átalakítások lehetnek.007 írta: ↑2025.08.10. 14:46 Az ezermilliárdokat elégető Petőfi seggfej zenei szerkesztője hallgathatna egy kis i love Pécs online rádiót, ahol minden zene magyar. De nem úgy, mint itt. Szerintem ebnen az esetben másolni ér.amúgy is jobb korszakában van most ez a Petőfi, még ha rémes is. tessék kiélvezni, mert bármikor leves.![]()
![]()
De a Petőfi Rádió esetében semmi változásra nem számítok. Már így is a műsorok fele ismétlés, de ezt tudjuk be a nyári szabadságolásnak. Ám az érezhető, hogy a hétköznapi koncertműsor túl nagy falat volt nekik...

knoskamatee írta: ↑2025.08.13. 00:09Jelenlegi politikai helyzetben elképzelhetetlen, hogy a közmédia bármelyik csatornája megszűnjön, mint ahogy tartalmi változás sem nagyon valószínű, bár ahogy a tetszhalott állapotban lévő M2 Petőfi esetében is, kisebb átalakítások lehetnek.007 írta: ↑2025.08.10. 14:46 Az ezermilliárdokat elégető Petőfi seggfej zenei szerkesztője hallgathatna egy kis i love Pécs online rádiót, ahol minden zene magyar. De nem úgy, mint itt. Szerintem ebnen az esetben másolni ér.amúgy is jobb korszakában van most ez a Petőfi, még ha rémes is. tessék kiélvezni, mert bármikor leves.![]()
![]()
kondalyuk írta:Hát ez a "jobb" korszak most érte el a legalacsonyabb hallgatottsági adatot, 535 ezerrel...nem tud már hova süllyedni, de most perpill nem akarom 20 percenként kitépni a rádiót a helyéről, csak óránként. ergó, a dalok rotálása sokkal konzinsztensebb lett. számomra már fogyasztható.
Szebb időket is megélt ez a rádió....
007 írta: ↑2025.08.10. 14:46 Az ezermilliárdokat elégető Petőfi seggfej zenei szerkesztője hallgathatna egy kis i love Pécs online rádiót, ahol minden zene magyar. De nem úgy, mint itt. Szerintem ebnen az esetben másolni ér.amúgy is jobb korszakában van most ez a Petőfi, még ha rémes is. tessék kiélvezni, mert bármikor leves.![]()
![]()
